آخرین مطالب

مطالب مرتبط

14 دیدگاه

 1. 7

  آب

  می توانم از مطالبتان در سایتمان استفاده کنم؟ مطالب مهدویت خیلی مفید است.

  پاسخ دادن
  1. 7.1

   عصر انتظار

   سلام
   نقل مطالب حتي بدون درج منبع بلا مانع و موجب خرسندي ماست.

 2. 6

  ایلیا

  باسلام با دلنوشته ای با نام شرور که نیستی الحمدلله پس گیج وخنگ هم نباش به روزم

  پاسخ دادن
 3. 3

  amin

  کمپین “یک میلیون امضا ” برای توقف جنایت‌های آل‌سعود و آل‌خلیفه در بحرین
  به گزارش فارس، بر اساس قوانین سازمان ملل در صورتی که تعداد امضاهای یک کمپین به یک میلیون نفر برسد دبیر کل سازمان ملل موظف است که آن موضوع را پیگیری کرده و نسبت به آن اعلام موضع کند،‌در همین راستا برای توقف کشتار مردم بحرین توسط رژیم آل‌خلیفه و عربستان سعودی،‌کمپینی ایجاد شده است تا بتوان این تعداد امضا را جمع آوری کرد.برای رای دادن باید به لینک زیر مراجعه کرد.

  http://www.petitiononline.com/ssi2011/petition.html

  بعد از باز شدن این لینک، باید به انتهای صفحه رفته و بر روی گزینه click here to sign petition کلیک کرد. پس از باز شدن صفحه بعدی، در مستطیل اول نام و در مستطیل دوم آدرس پست الکترونیکی (ایمیل) خود را وارد کنید. و نیازی به پر کردن دیگر مستطیل ها نیست، پس از آن بار دیگر بر روی گزینه sign petition باید کلیک کرد.
  پس از باز شدن صفحه بعدی، حتما بر روی گزینه approve signature باید کلیک کرد تا رای دادن شما به ثبت برسد.
  در ادامه ترجمه متن منتشر شده در این کمپین ارائه می‌شود:

  “جناب آقای “بان‌کی مون ” ‌دبیر کل محترم سازمان ملل متحد مستحضرید که نقض حقوق بشر توسط هر فرد وگروهی که صورت گیرد،محکوم است ، زیرا که علاوه بر سلب حقوق وآسایش انسانها ، به بی مبالاتی نسبت به اجرا واحترام به این حقوق منجرمی گردد وسکوت وبی اعتنایی در برابر نقض این حقوق باعث سرافکندگی در پیشگاه خداوند وملتها وتاریخ بشر خواهد شد.

  کشتار وحشیانه شهروندان وغیرنظامیان بویژه زنان وکودکان بی دفاع کشورهایی نظیر بحرین، لیبی ویمن ناقض حق اولیه حیات ،حق تعیین سرنوشت وحق آزادی بیان است که ازجمله اساسی ترین حقوق ابناء بشرمی باشند ودر عرف ها ومعاهدات بین المللی نظیر اعلامیه جهانی حقوق بشروکنوانسیونهای بین المللی مورد تاکید قرار گرفته اند.

  آن چه امروزه در این کشورها در حال روی دادن است بوضوح مصداق بارز نقض این گونه حقوق انسانهاست که عناوین مجرمانه آن را می توان درموارد مختلف کنوانسیونهای چهارگانه ژنو جستجو نمود.

  این نقض فاحش حقوق بشر و سلب حیات وآزادی انسانهای مظلوم،مستلزم توجه جدی وفوری سازمان ملل متحد وتمامی اعضای جامعه بین المللی می باشد ،که با چنین روندی اگر خود آنها روزی در معرض چنین اتفاقی قرار گیرند چه دفاعی خواهند داشت.
  پر واضح است که افتخار یا ننگ تمامی این اتفاقات جهانی این مقطع از زندگی بشر ،در تاریخ به نام این سازمان وعلی الخصوص در کارنامه دوران مسئولیت جنابعالی ثبت خواهد شد.

  از این رو ما آزاد یخواهان سراسر جهان در حمایت از صیانت ابتدایی ترین حقوق بشر ،از جنابعالی به عنوان دبیر کل سازمان ملل ،که مرجع اصلی نظارت براجرای اسناد ومعاهدات بین المللی حقوق بشرمی باشید،در این برهه حساس از تاریخ زندگی بشراین مسئولیت بزرگ وسرنوشت ساز را برعهده دارید ،مصرانه خواهان پیگیری واجرای مفاد ذیل می باشیم :
  ۱) مداخله سریع وقاطع جهت توقف فوری وبی قید وشرط کشتار بی رحمانه مردم؛۲) اخراج مداخله گران بیگانه اعم از نظامی وغیر نظامی از کشورهای مذکور؛۳) فراهم آوردن مقدمات وشرایط لازم ،جهت تعیین سرنوشت این کشورها بدست ملت هایشان.
  به امید آنکه سازمان ملل،سازمان مدافع ملتهای در بند و رنج دیده از جور ظالمان ومستکبران باشد . ”
  ۲۰۱۲٫mahblog

  جهت جلوگیری از این جنایت تا میتوانید اطلاع رسانی کنید

  پاسخ دادن
 4. 2

  رفقا بیدار باشید

  بچه ها خواهش دارم هر کس مطلب درباب وجود امام زمان دارد بیرزه تویه اینترنت همین الان خبر توهین مفتی سعودی نسبت به امام زمان را درسایت وعده صادق خوندم بچه ها بیدارباشید اثبات زنده بودن امام زمان از هر اثبات دیگه ای الان مهم تر ه پس اینترنت را پر از بحث درباب اثبات وجود آقایمان کنید

  پاسخ دادن
  1. 2.1

   عصر انتظار

   سلام بر شما
   دوستان عزیز در این رابطه این مطلب را بخوانید:
   توهین مفتی سعودی به امام زمان (عج)

  2. حسن

   سلام بچه های سایت انتظار به کی لینک دادیدلینک شما مربوط به برنامه تاجران زیبایی برای زنان هست نه توهیت مفتی …

  3. عصر انتظار

   سلام
   ممنون از اطلاع رسانی شما
   لینک اصلاح شد
   http://www.entezarnews.com/?p=71462

  4. عباس

   سلام بچه های سایت عصر انتظار یک سوال دارم شما درجواب این مفتی سعودی چه کاری انجام داده ایدوما چه کارهائی می توانیم انجام بدهیم

  5. عصر انتظار

   سلام
   به نظر بنده وظیفه ما و شما اینه که بتونیم هر چه بهتر و بیشتر عقایدمون رو برای اونایی که طالب حقیقت هستن بگیم تا ان شاء الله تو دهنی به این مفتی سعودی زده باشیم.

  6. عباس

   سلام دست آقای مکارم شیرازی این مرجع به روز شیعه دردنکنه چرا که درنامه ای سرگشاده جواب این مفتی راداده دوستان برای حمایت از آقایمان خواهش داریم مطالب درباب اثبات وجود امام مهدی را هر چه بیشتر دراینترنت پخش کنید درضمن کسانی که می خواهند نامه ی جناب آقای مکارم شیراز ی را بخوانند می توانند به آدرس زیر بروند
   خوشا به حال آن غلامان که وقتی آقای ایشان بیاید ایشان رابیداریابد(منبع انجیل)
   http://www.alvadossadegh.com/fa/new-news/74-1388-12-05-17-45-54/9227-1390-02-14-20-14-50.html

 5. 1

  عمار

  سلام و درود؛
  دوست عزیز این مطلب شما در پایگاه اینترنتی عمارنامه منتشر و در بسته فرهنگی عمارنامه به حدود ۱۰ هزار نفر از اعضا ارسال گردید.
  http://ammarname.ir/16/16/2836
  موفق و پیروز باشید .
  عمارنامه — ammrname.ir —- info@ammarname.ir

  پاسخ دادن

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هر گونه استفاده از تصاویر و مطالب سایت (در قالب بنر ، پوستر ، ... و یا امور تجاری) که موجب نشر فرهنگ اسلامی می شود موجب خوشحالی و رضایت ماست.