آخرین مطالب

مطالب مرتبط

11 دیدگاه

 1. 6

  محمد

  آقا شمری که سر امام حسین را برید در جنگ صفین از دست امام علی نشان شجاعت گرفته بود
  بنا نمیشه که بگیم هرکی امام حمایتش کرده تا آخر عمرش هرکاری خواست بکنه ….
  خیانتی که این آقایون به این انقلاب کردن قابل وصف نیست ….
  خدا آخر وعاقبتمونو ختم به خیر کنه ان شا الله …
  یا علی …

  پاسخ دادن
 2. 5

  سعید

  برای اونایی که مثل بعضیا به شخصیت های ملی علاقه زیادی دارند:
  خاطره‌ای از بی‌اعتقادی مصدق به اسلام
  وقتی امام بزرگوار درباره مصدق فرمودند: «او هم مسلم نبود»، عده ای از افراد (عموماً روشنفکران و روشنفکر زدگان) این حرف را درست نشمردند و به انحای مختلف سعی در رد آن نمودند.

  اما با رجوع به اسناد معلوم می شد سخن امام صحیح بوده است. به عنوان نمونه، خطیب شهیر، حجت الاسلام فلسفی خاطراتی نقل نموده که مبیّن همین موضوع است:
  «بعد از اینکه مصدق نخست وزیر شد، در همان سال اول نخست وزیری، دو بار با وقت قبلی به ملاقات او رفتم.

  بار اول روزی بود که من [به همراه چند تن از علما] … به منزل دکتر مصدق در خیابان کاخ -فلسطین کنونی- رفتیم. او روی تخت خواب دراز کشیده و زیر پتو بود و ما هم روی صندلی نشسته بودیم.
  مصدق با تعجب گفت: “شما هر روز برای نماز به مسجد می روید؟” گویی آن طور که باید و شاید، چندان از کم و کیف برگزاری نماز جماعت در مساجد کشور وقوف و آگاهی نداشت، زیرا این جمله پرسشی را دکتر مصدق به صورت جدّی در حضور خود من گفت.

  عجیب تر از این استعجاب، قضیه ای است که در دومین ملاقاتم با دکتر مصدق، بین من و او اتفاق افتاد. موضوع از این قرار بود که بهایی ها در شهرستان ها مسئله ساز شده بودند و قدرت نمایی می کردند. به امر حضرت آیت الله العظمی آقای بروجردی وقت ملاقات گرفتم و نزد او رفتم.

  مانند همان دفعه قبل، او روی تخت خواب و زیر پتو خوابیده بود. پیام آقای بروجردی را به ایشان رساندم و گفتم: “شما رئیس دولت اسلامی ایران هستید و الآن بهایی ها در شهرستان ها فعال هستند و مشکلاتی را برای مردم مسلمان ایجاد کرده اند؛ لذا مرتباً نامه هایی از آنان [یعنی از مردم مسلمان] به عنوان شکایت به آیت الله بروجردی می رسد. ایشان لازم دانستند که شما در این باره اقدامی بفرمایید.”

  دکتر مصدق بعد از تمام شدن صحبت من به گونه تمسخر آمیزی، قاه قاه و با صدای بلند خندید. گفت: “آقای فلسفی از نظر من مسلمان و بهایی فرقی ندارند؛ همه از یک ملت و ایرانی هستند”!

  این پاسخ برای من بسیار شگفت آور بود زیرا اگر سؤال می کرد فرق بین بهایی و مسلمان چیست، برای او توضیح می دادم. اما با آن خنده تمسخر آمیز و موهن دیگر جایی برای صجبت کردن و توضیح دادن باقی نماند. لذا سکوت کردم و موقعی که به محضر آیت الله بروجردی رسیدم و این جمله را گفتم ایشان نیز به حالت بهت و تحیّر پیام وی را اسماع کرد.»
  (خاطرات و مبارزات حجت الاسلام فلسفی، چاپ مرکز اسناد انقلاب اسلامی، صفحات ۱۳۷ تا ۱۳۹)
  لینک مطلب: http://www.entezarnews.com/?p=75436

  پاسخ دادن
 3. 4

  مايوس از دروغ

  ممنون از تذكر شما انقدر به اين فايل با دقت گوش كنم تا از هرچه شخصيت ملي متنفر شوم و با شما هماهنگ شوم

  پاسخ دادن
 4. 3

  هادی

  سلام خدارحمت کنه امام را اون ظاهرا کمتراز این شهید درمورد میرحسین میدونست که این همه حمایتش میکرد. هرچه زمان بگذرد متاسفانه عده ای افکاری مطرح میکنند که متضاد با اقکارامامه بعد میگند تو خط امام هستیم این شهید عزیز افکار خودش را گفته یادمان نرود که بهشتی بود. انتخاب سردبیری روزنامه را چرا مطرح نمیکنید مگه میرحسین انتخاب مشده بود؟ کی انتخابش کرده بود؟ برگردیم به اخرین باری که امام درمورد وی سخن گفت .انهم روز استعفای ایشان بود اونو برای ئوستان نمایش بدید شاید عده ای بگویند امام هم اشتباه کرده.

  پاسخ دادن
  1. 3.1

   عصر انتظار

   سلام آقا هادی
   فکر نکنم درک این مطلب کار دشواری باشه که ملاک حال فعلی افراد است…
   این که کسی که تا دیروز مورد حمایت امام بوده که در راه امام بوده الان با خروج از راه امام دیگر مورد تایید نیست.
   راه امام و بودن و ماندن در راه امام است که مهم است…

  2. هادی

   دوست عزیز خوشحالم که گذشته را نفی نکردی اما اگه ملاک حاله چرا دیدگاهی را عرضه میکنید که مربوط به گذشته است اونهم درست در زمانی که مورد تایید شدید شهید گرانقدری چون بهشتی و نیز امام راحل بوده؟هدف افشاگری است؟ این کشور هیچ چیز دیگری برای افشا شدن نداره؟ درد مردم تو اینه؟… راستی معیارهای امام چه بود والان چیه؟ فکرنکنم تفاوتهای امروز به ذهن آدمهای عاقل خطورنکنه …

  3. عصر انتظار

   سلام دوست من
   باز هم منتظر ایمیل شما بودم و …
   عزیزم این که معیارها همان بوده اند که الان هستند شکی نیست.
   و این که امام (ره) از بنی صدر هم حمایت می کردند مسأله پوشیده ای برای هیچ کس نیست.
   اما وقتی این معیارها به هم ریخت وقتی اهداف تغییر کرد باید روشنگری کرد باید به همه و حتی خود آقای موسوی نقایصش را گوشزد کرد یک سری از این نواقص را شهید دیالمه به ایشان گوشزد کردند و امروز ما به ایشان و همراهانشان این ها را یادآوری کردیم.
   تا شاید راه را گم نکنند و معیارها را فراموش نکنند…

  4. مايوس از دروغ

   دوست منتظر- شهيد ديالمه مير حسين رافقط به واسطه تعلق خاطر به مصدق وتختي
   وبي تفاوتي به ايت..كاشاني نكوهش كرده وگمراه دانسته اگر شما در يك باغ گل به بوي دو گل علاقه داشته باشي مرتكب حرام شده اي نكند ميخواهي منكر علاقه ايرانيان به اين دو مرحوم شوي

  5. عصر انتظار

   سلام دوست عزیز
   لطفا با دقت بیشتری به فایل صوتی توجه کنید…

 5. 2

  مهدی رضاییان زاده

  این افشاگری ها باید قبل از وقوع جریانات فتنه برای همه ی مردم بارها پخش می شد. حالا دیگر ارزش واقعی خودش را ندارد. یعنی اگر سال ها قبل برای مردم آشکارسازی می شد نقش واقعی خودش را ایفا می کرد. به نظر من امثال موسوی و خانمش از یک نوع بیماری و کمبود و عقده رنج می برند. البته از آن نوع بیماری هایی که بیش از خودشان به جامعه آسیب می رسانند.

  پاسخ دادن
 6. 1

  هادی گوهری

  سلام مطلب قبلی را چرا نگذاشتین دوباره براتون می ذارم لینکش آدرس زیره
  http://piy.ir/yasin/3573.html

  مطلب جدید هم در مورد یوگا هست
  http://piy.ir/yasin/3585.html

  پاسخ دادن

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هر گونه استفاده از تصاویر و مطالب سایت (در قالب بنر ، پوستر ، ... و یا امور تجاری) که موجب نشر فرهنگ اسلامی می شود موجب خوشحالی و رضایت ماست.