آخرین مطالب

مطالب مرتبط

یک دیدگاه

 1. 1

  طه فاطمی

  فشار فتنه‌گران برای برکناری ریاست مومن و انقلابی و ولایی دانشگاه تربیت‌ مدرس
  15 شهریور 91
  جریان فتنه قصد دارد با استفاده از بقایای برخی تشکل های دانشجویی طرفدار فتنه و ایجاد فشار رئیس دانشگاه تربیت مدرس را از مسند این دانشگاه برکنار کند.

  به گزارش خبرنگار گروه فرهنگ و جامعه عصرامروز، پس از تعلیق فعالیت های میرحسین و محمد علی حاضری در دانشگاه تربیت مدرس از سوی بیژن رنجبر رئیس این دانشگاه، جریان فتنه هجمه فراوانی علیه وی به راه انداخته است

  بنابراین گزارش، اواخر سال ۱۳۸۹، بیژن رنجبر در گفت و گو با یکی از خبرگزاری های رسمی کشور عنوان کرد با توجه به سعه صدر جمهوري اسلامي در ماه‌هاي گذشته و تأكيد رهبر معظم انقلاب بر جذب حداكثري و دفع حداقلي ما نيز در اين مسير گام برداشتيم تا افرادي كه در فتنه سال ۸۸ نقش‌آفريني كرده‌اند، به دامان انقلاب بازگردند اما اين مسئله محقق نشد. سرانجام نتيجه بررسي‌هاي انجام شده به تعليق فعاليت‌هاي میرحسین موسوی ختم شد كه حكم تعليق وي نيز ابلاغ شده است.

  اعلام این خبر از سوی رنجبر واکنش ضد انقلاب و جریان فتنه را به همراه داشت تا این فرد انقلابی را از مسند ریاست دانشگاه تربیت مدرس خلع کند.

  به گزارش عصرامروز، پس از دو سال از گذشت این ماجرا، گمانه زنی ها حاکی از آن است که جریان فتنه با فشار آوردن بر مسئولان وزارت آموزش عالی قصد دارد تا عادل آذر را به عنوان جایگزین رنجبر به این وزرات خانه تحمیل کند.

  پاسخ دادن

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هر گونه استفاده از تصاویر و مطالب سایت (در قالب بنر ، پوستر ، ... و یا امور تجاری) که موجب نشر فرهنگ اسلامی می شود موجب خوشحالی و رضایت ماست.